twitter facebook google plus picasa pinterest vimeo youtube youtube

Birçok benzer firmalara oranla farklı çizgimiz ve kalite anlayışımız ile kimi zaman sıfırdan özenle projelerinizi oluşturuyor, kimi zaman da mevcut projelerinizi devam ettiriyoruz. Bunları yaparken de sizleri en iyi şekilde temsil edecek, kaliteli, farklı ve kullanışlı olmasına özen gösteriyoruz.

BİZ KİMİZ?
2010 yılından bu yana “freelance” olarak verdiğimiz hizmetleri, 2016 yılından itibaren “Alten Bilişim ve Ticaret” adı altında ile sektörde faaliyet gösterme kararı aldık.

ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞMA
Alten Bilişim ve Ticaret, web dünyasındaki standart kalıpları size tüm farklılığıyla sunan, alanında uzman, genç ve dinamik bir ekipten oluşmaktadır.

Görsel açıdan hayal ettiklerinizin bir tık ötesini özel tasarımlarla görmenizi sağlayan, görsel etkileyiciğinin yanısıra, teknik olarakta tamamen işlevsellik odaklı ve web standartlarını zorlayacak projeler üretmektedir.

Birçok benzer firmalara oranla seçiciliğimiz, farklı çizgimiz ve kalite anlayışımız ile kimi zaman sıfırdan özenle projelerinizi oluşturuyor, kimi zaman da mevcut projelerinizi devam ettiriyoruz. Bunları yaparken de sizleri en iyi şekilde temsil edecek, kaliteli , farklı ve kullanışlı olmasına özen gösteriyoruz.

Website tasarımlarının yanısıra, geniş bir hizmet portföyümüz ile kurumsal markalara başta Ingilizce ve Türkçe dillerinde içerik ve tercüme hizmeti, mobil programlama, branding çalışması ve sosyal medya gibi bir çok hizmetler vermekteyiz. Kısacası sizi yormadan, tek ve doğru adresten ilerlemenizi sağlıyoruz… Günümüz teknolojilerine uygun en kullanışlı hizmeti, en uygun fiyata ve en kısa zamanda sunuyoruz.

YASAL BİLGİLER
ALTEN Bilişim ve Ticaret
Vergi Dairesi: Tepecik
Vergi No: 0600054844